TRENING NAUCZYCIELSKI

Poprzez otrzymanie akredytacji możesz dołączyć do grona osób profesjonalnie zajmujących się nauczaniem Techniki Meisnera.

Meisner Institute Poland

jednej z 10 najlepszych szkół techniki Meisnera na świecie

Jesteśmy cześcią Meisner Institue w Los Angeles, który promuje na całym świecie kształcenie aktorów, reżyserów i nauczycieli aktorstwa zgodnie
z zasadami opracowanymi przez Sanforda Meisnera.

Meisner Institute to międzynarodowa społeczność ludzi o podobnych poglądach, którzy podzielają ten sam cel.
Wspieramy i uczymy się od siebie.

MEISNER INSTITUTE JEST MIEJSCEM ZATWIERDZONYM PRZEZ MAJĄTEK MEISNERÓW

Jimmy Carville

Bartłomiej Gola (dyrektor wykonawczy Meisner Institute Poland), Scott Trost ( dyrektor wykonawczy Meisner Institute), Jagoda Pyrz (dyrektorka artystyczna Meisner Institute Poland)

Scott Trost, dyrektor Meisner Institute, którego założycielami byli Sanford Meisner i James Carville, wyznaczył Bartłomieja Golę do utworzenia polskiego oddziału instytutu. Meisner Institute Poland ma prawo do uczenia aktorów, szkolenia nauczycieli z zakresu techniki Meisnera i przyznawania im akredytacji nauczycielskiej. Meisner Institute jest miejscem prawnie zatwierdzonym przez majątek Meisnerów (Meisner Estate).

Meisner Institute Poland poprzez przyznanie akredytacji nauczycielskiej umożliwia legalne korzystanie z wizerunku Sanforda Meisnera oraz używania jego nazwiska.

Poprzez otrzymanie akredytacji możesz dołączyć do grona osób profesjonalnie zajmujących się nauczaniem techniki Meisnera.

Przeprowadzamy szkolenia nauczycieli, które uzbrajają w wiedzę historyczną, metodologiczną i praktyczną.

Jeżeli jesteś nauczycielem uczącym elementów techniki Meisnera i chcesz skorzystać z naszej wiedzy i wsparcia, możesz umówić się na konsultacje.

Sanford Meisner

"Chciałbym, żeby scena była jak lina rozciągnięta nad przepaścią, żeby nikt niekompetentny nie odważył się na niej stanąć."

Goethe