Tutaj możesz pobrać naszego e-booka

Mamy nadzieję, że zawarte w nim informacje okażą się dla Ciebie pomocne i przydatne w codziennej pracy.

Staraliśmy się przygotować dla Ciebie rzetelne i merytoryczne treści, które pozwolą Ci zrozumieć zagadnienia związane z ustalaniem granic w pracy aktora. Jesteśmy przekonani, że ta wiedza okaże się dla Ciebie cenna zarówno na scenie, jak i poza nią. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że skorzystasz z naszych materiałów jeszcze nie raz.

If you want to download the booklet in English

System Ustalania Granic

w pracy aktorskiej

To jednodniowy (ok. 4h) warsztat dla aktorów / studentów aktorstwa. Celem warsztatu jest poznanie zasad i nabycie konkretnych umiejętności komunikacyjnych w pracy aktorskiej z kontaktem fizycznym i intymnością.

Staramy się organizować takie warsztaty bezpłatnie, raz w miesiącu. Zapisy odbywają się każdorazowo na grupie facebookowej

Program warsztatów System Ustalania Granic w pracy aktorskiej został stworzony przez Bartłomieja Golę dla międzynarodowej społeczności nauczycieli zrzeszonych przy Meisner Institute w Los Angeles. Program warsztatu został skonsultowany z Connorem Grahamem (actor, educator, director and movement specjalist The Ohio State University, MFA University at Buffalo, SUNY- BFA).