Jesteśmy jedynym w kraju miejscem akredytowanym przez Meisner Institute do prowadzenia zajęć z Techniki Sanforda Meisnera

"Połowa mojej pracy polega na zbliżeniu was do samych siebie, abyście mogli pogodzić się z tym, kim naprawdę jesteście. Ponieważ tak długo, jak zależy ci na tym, co ludzie o tobie myślą, nigdy nie ujawnisz swojego prawdziwego talentu."

Sanford Meisner

Technika stworzona przez Sanforda Meisnera

Przez lata kształtowała legendy światowego aktorstwa. Klasyczny plan nauczania sprawdza się od dziesiątek lat, dlatego tak ważne jest by studiować go w miejscu, w którym sięga się do korzeni jego wiedzy i podejścia. Naszą misją i obowiązkiem jest nauczanie zgodne z tym, co propagował sam Sandy.

Program nauczania, w naszym instytucie, jest przekazany nam przez Scotta Trosta dyrektora wykonawczego Instytuty Meisnera w Los Angeles

Kadra

Nasi instruktorzy posiadają akredytację Instytutu Meisnera w Los Angeles do nauczania Techniki Meisnera. Jesteśmy najbliżej korzeni techniki jak to tylko możliwe. Uczymy tego, co w USA jest określane jako "Classic Meisner". Pokażemy podejście do techniki, jakiego w naszym kraju do tej pory nie było. Sanford Meisner przez 60 lat opracowywał program, który ma uzbroić aktora w jak najlepsze umiejętności, w jak najkrótszym czasie.

Bartłomiej Gola

Dyrektor Wykonawczy

Założyciel Meisner Institute Poland i Stanisławski Studio. Założyciel i kierownik artystyczny Teatru Południe. Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, filii we Wrocławiu, Wydziału Aktorskiego. 

Akredytowany przez Meisner Institute w Los Angeles nauczyciel Techniki Meisnera. Uczył się również w Michael Chekhov Studio Poland, Michael Chekhov Studio London, Meisner Institute Los Angeles. 

Prezes Fundacji imienia Konstantego Stanisławskiego. Specjalista w technice Meisnera, Czechowa i Systemie Stanisławskiego. Uczył się u takich nauczycieli jak Graham Dixon, Andre De la Cruz, Inigo Galiano, Anastase Philippe Rouille, Scott Trost. 

Założycielka Meisner Institute Poland i Stanisławski Studio. Wiceprezeska Fundacji imienia Konstantego Stanisławskiego w Warszawie. Obroniła tytuł zawodowej aktorki w Związku Artystów Scen Polskich w Warszawie w 2014 roku. 

Absolwentka Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim w Katowicach. Uczyła się w Studiu Aktorskim Art-Play w Katowicach.  Nauczycielka Techniki Meisnera. Specjalistka w technice Meisnera i Systemie Stanisławskiego

Jagoda Pyrz

Dyrektorka Artystyczna